MÖBLER / Bord / Matbord med klaffar 10706415
nr 1070 6415
Matbord med klaffar
Pelarfot, England, längd: 60 + 2x39, djup: 92 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 november 2016
kl 19:39:33
17/11 12:23:46